Translate
 
Producenci

Bongo grawitacyjne - Stündenglass Gravity Hookah

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 359,00 zł 2359.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Stündenglass
Kod produktu: EED6-7997A

Opis

Bongo grawitacyjne - Stündenglass Gravity Hookah

Szisza grawitacyjna firmy Stündenglass nie przypomina żadnego innego bonga. Szklana fajka wodna obracającając się o 360° generuje ruch
kinetyczny poprzez kaskadowe przemieszczanie wody, przeciwstawiając się technologii przepływu powietrza i naturalnej sile grawitacji.
Krótko mówiąc wytwarza ciągły wyrzut schłodzonego dymu. Zakręć i obserwuj magię. Wykonana z kulek ze szkła borokrzemianowego i anodyzowanego
aluminium szisza grawitacyjna Stündenglass oferuje spektakularne wrażenia, jednocześnie dostarczając gładkie i gęste chmury.

Poniższy filmik przedstawia przykładowe użycie produktu:
Stündenglass Tips & Tricks
O sziszy grawitacyjnej Stündenglass: Szisza grawitacyjna Stündenglass jest dostarczana jako kompletny zestaw, który zawiera aluminiowy zestaw misek do fajki wodnej i szklaną
miskę do
konwencjonalnego palenia. Urządzenie można również podłączyć do dowolnego waporyzatora z 14 mm złączem męskim.
Gravity Hookah jest wyposażona w silikonowy wąż o długości 90 cm, który daje użytkownikowi dużo miejsca na cieszenie się dymem w wygodnej
pozycji. Inną opcją jest bezdotykowe wdychanie przez regulowany ustnik pod kątem 45°.
Funkcje Bezdotykowa fajka wodna System grawitacyjny 360 ° Mieści fajkę wodną, suszone zioła i koncentraty Wymuszone dostarczanie powietrza Konstrukcja z anodowanego metalu Wymienne ustniki 14 mm, przejściówka męsko-męska Zdejmowaną kulę można myć w zmywarce Zawiera stojak Szisza grawitacyjna Stündenglass jest dostarczana w pudełku wielokrotnego użytku z uchwytem, co pozwala na bezpieczne przechowywanie i transport. 10-letnia przedłużona gwarancja.
Zawartość 1x anodowana aluminiowa rama 2x szklane kule 2x podpory 1x Ustnik 1x szklana miska 1x miska na fajkę wodną; 1x taca na węgiel drzewny 1 wąż do fajki wodnej + adapter węża hose 1 różdżka do fajki wodnej + końcówka węża 1 adapter z męskiego na męski


Bongo grawitacyjne Stündenglass Gravity Hookah to innowacyjne urządzenie do palenia wodnego (shisha), które wyróżnia się unikalnym designem i działaniem opartym na zasadach grawitacji.

Budowa Bongo grawitacyjnego przypomina wyglądem klepsydrę (stundenglass) – dwie połączone komory w kształcie trójkąta, z których jedna znajduje się na górze, a druga na dole. Komora górna służy do umieszczenia tytoniu lub innych substancji do palenia, podczas gdy komora dolna pełni rolę wody.

Działanie Bongo grawitacyjnego polega na wykorzystaniu zasady grawitacji do przepływu dymu. Po umieszczeniu tytoniu w komorze górnej, zapala się go, a następnie obraca urządzenie do góry nogami. Dym zaczyna przemieszczać się do komory dolnej, gdzie jest filtrowany przez wodę. Następnie, po obróceniu urządzenia z powrotem do normalnej pozycji, dym podnosi się do komory górnej, gotowy do inhalacji przez węża lub ustnik.

Bongo grawitacyjne Stündenglass Gravity Hookah zapewnia wyjątkowe wrażenia palenia dzięki nie tylko swojemu niezwykłemu wyglądowi, ale również poprzez skuteczne filtrowanie dymu przez wodę. To sprawia, że palenie jest chłodniejsze i łagodniejsze dla gardła.

Dodatkowo, Bongo grawitacyjne zostało zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi i czyszczenia. Posiada ono system samoczynnego przepływu wody, który utrzymuje stałą ilość wody w komorze dolnej, eliminując konieczność regularnego uzupełniania. Ponadto, wszystkie części mogą być łatwo demontowane i umyte, co ułatwia utrzymanie Bongo w czystości.

Bongo grawitacyjne Stündenglass Gravity Hookah jest innowacyjnym rozwiązaniem, które łączy w sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Jest to znakomita opcja dla miłośników palenia wodnego, którzy chcą doświadczyć czegoś nowego i niezwykłego.

 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl